Golf Australia

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

Victorian club golf results - Saturday

 

ALTONA LAKES: Stroke: Medal: A: C Condon (+2) 67. B: G Burns (19) 68. C: J Freeme (20) 68. J Bestwick (11) 74. 

   ANGLESEA: Stableford: Team Multi: G Mills (20) P Griffiths (15) J Kaye (35) O Kline (31) 160. 

   AXEDALE: Stableford: Div 1: P Pyke (8) 41. Div 2: B Moore (15) 42. Div 3: P Stewart (21) 36. Div 4: M Skahill (22) 40. Women: Div 1: J Walklate (16) 39. Div 2: K Strybosch (40) 45. 

   BACCHUS MARSH: Stableford: A: A Merrett (8) 39. B: P Caple (23) 37. Women: M Dunne (12) 34. 

   BACCHUS MARSH WEST: Men: Stroke: A: D Spinner (10) 67. B: D Edwards (16) 71 cb. C: C Gloury (27) 74 cb. Women: Stableford: T Prasad (29) 40. 

   BAIRNSDALE: Stableford: A: G Gibson (10) 36. B: J Sheean (15) 40. C: W Robinson (27) 38. Women: F Gray (13) 33. 

   BARHAM: Stableford: S Thompson (27) 36. 

   BARWON HEADS: Women: Stroke: J Reed (11) 77. Men: T Sproat (27) 68 cb. Stroke Black: J Luckock (19) 72 cb. 

   BAY VIEWS: Mxd: Stroke: Foursome: R Waterfall S Barlow (25) 72. Men: Stableford: R Hutton (12) 39. 

   BELVOIR PARK: Stableford: A: R Vick (7) 38. B: B Mitchell (16) 38. C: C Flower (26) 38. Women: B Savy (25) 30. 

   BEMBRIDGE: Mxd: Stroke: 9-hole: A: B Dwyer (6) 31. B: G Nicholls (9) 33. 

   BENALLA: Stableford: A: T Squires (7) 41. B: B Ferguson (13) 38 cb. C: R Jensen (22) 42. 

   BENDIGO: Stableford: A: L Schelosky (10) 41. B: C Whatley (14) 41. C: T Beard (20) 41. 

   BERWICK MONTUNA: Women: Stableford: A Luck (31) 38. Men: A: W Hammond (11) 40. B: F Etsebeth (20) 39. 

   BLACK BULL: Stableford: J Ashby (8) 35. 

   BOX HILL: Mxd: Stableford: A: R Hopper (7) 41. B: G Cannington (13) 39. C: A Lochrie (18) 39. D: I Mcoll (24) 41. 

   BRIGHTON: Stroke: Medal: E Chan (21) 63 cb. Trophy: A Thompson (22) 63 cb. 

   BROADFORD: Par: A: P Cullen (9) 3 up. B: C Eriksson (19) 3 up. C: A Potts (36) 5 up. Women: M Milne (24) 1 up. 

   BUNINYONG: Stableford: A: S Lane (12) 46. B: R Delaland (16) 44. C: L Bressan (27) 41. Women: S Deans (26) 34. 

   CAMPERDOWN: Stroke: Medal: D Absolom (8) 63. 

   CASTLEMAINE: Medley: Stableford: A: R Smith (12) 41. B: M Kehoe (22) 40. 

   CENTENARY PARK: Stableford: T Roberts (19) 40. 

   CERBERUS: Par: A: A Lewis (13) 2 up. B: S Crozier (16) 4 up. C: A Stonnill (23) 2 up. J Thompson (41) 3 up. 

   CHALAMBAR ARARAT: Stableford: 4B: K Stockwell D Beer (23) 47. Women: M Lardner (16) 31. 

   CHELTENHAM: Stableford: A: S Duke (12) 37. B: L Marshall (19) 41. 

   CHURCHILL & MONASH: Mxd: Stroke: A: R Madigan (12) 68. B: T Sterrick (22) 65. C: T Collins (26) 69. 

   CHURCHILL WAVERLEY: Stableford: Endeavour Hills: A: R Karan (14) 39. B: J Ware (18) 35. Rowville: P Warren (10) 38 cb. 

   CLIFTON SPRINGS: Stroke: A: M Scott (4) 68. B: K Page (16) 70. C: T Dolenc (17) 70. D: A Russell (26) 72. Women: J Farnell (25) 80. 

   COBDEN: Stableford: A: S Patullock (17) 40. B: B Smith (30) 41. 

   COBRAM BAROOGA: Par: 2B Agg: G Baldwin (23) M Mitchelson (11) 2 up. Women: D Ryan (23) J Curran (13) 4 down. 

   COLAC: Men: Stableford: A: T Hanson (5) 36 cb. B: R Walsh (19) 40. C: B McKenzie (24) 41. Women: K Wagstaff (24) 32. 

   COMMERCIAL ALBURY: Men: Par 4B: White: A: A C.Adams 12 up. 

   COMMONWEALTH: Stableford: A: D Condon (10) 38. B: P Milesi (18) 38. C: C Richards (19) 38. Women: J Kempster (15) 37. 

   COROWA: Women: Stableford: A: L Holden (15) 36. B: A Sinclair (32) 34. Men: A: S Carrick (3) 40. B: A Wood (17) 35. C: G Witherden (26) 41. 

   CRAIGIEBURN WILLMOTT: Mxd: Stroke VW Scramble: Black: T Arnett T Ramsdale J Ralston (10.125) 55.875. Par: B Davis (25) 2 up. 

   CRANBOURNE: Stableford: A: B McGill (1) 38. B: N Lincoln (14) 36. C: A Perzuck (21) 39. 

   CREEKSIDE: Stroke: A: B Ong 63. B: P Wong 64. C: B Plummer 61. Women: Stroke C'ship: Yellow: R Krause 69. 

   CURLEWIS: Stroke: A: W Marendez (8) 68. B: T Greer (15) 68. C: B Morrison (20) 73 cb. Stableford: P Malloch (15) 35. 

   DENILIQUIN: Medley: Par: A: P Oddy (10) 3 up. B: M Thomas (21) 3 up. C: J Hetherington (25) 2 up. 

   DEVILBEND: Stableford A: T Gledhill (13) 42. B: P Alliston (17) 38. C: C Holmes (34) 39. Stroke: Matchplay: S Robertson bt M Beeston 3-1. 

   DORSET: Stroke: A: A Spink (4) 60. B: D Mc Intyre (15) 69. C: P Gray (27) 62. 

   EAST MALVERN: Mxd: Stroke: D White (12) 65. Trophy: R Clarke (15) 61. 

   EASTERN: Stableford: 4B: South: L Staggard (14) 46. I Staggard (19) 46. North: R Scott (16) 43 cb. J Fullerton (1) 43 cb. East: S Pacheco Bravo (23) 45. C Pham (13) 45. 

   EASTERN SWARD: Stableford: I Morrison (21) 33 cb. 

   EASTWOOD: Stroke: A: G Sosenko (2) 70. B: T Fountain (14) 69. C: W Walker (25) 70. 

   EUROA: Stroke: A: S Meehan (8) 68. B: P Jones` (23) 70. Women: Par: A: A Smith (17) 2 down. B: M Ingram (26) 3 down. 

   FINLEY: Medley: Stableford: Div 1: P Pinnuck (9) 33 cb. Div 2: W Judd (29) 37. 

   FLINDERS: Stableford: 4B: R Price (21) I Jeffrey (31) 45. Women: H Higginson (23) J Chidgey (22) 35 cb. 

   FOREST HILLS: Stroke: Medal: A: B Thipphasouda (16) 64. B: B Grikis (23) 62. 

   GARFIELD: Stableford: A: M Van der Horst (11) 41. B: G Whelan (20) 42. C: R Norton (24) 38 cb. Women: A McLure (19) 33. 

   GISBORNE: Men: Stroke: A: S Huisman (9) 69 cb. B: P Buttigieg (14) 68. C: K Haddad (23) 66. Scr: P Clough (2) 72. Women: A: A Fievez (18) 72. 

   GLEN WAVERLEY: Stroke: Ambrose: S Rajah (17) R Kumar (30) 60.25. 

   GREEN ACRES: Stroke: A: T Brewin (10) 69. B: W Ryan (18) 65. C: D Erwin (22) 73 cb. Women: Stableford: V Cashmore (23) 32. 

   GROWLING FROG: Stableford: A: D Foster (6) 36. B: A Glembin (15) 39. C: M Konstanty (32) 38 cb. Women: J Cooper (16) 33. 

   HEATHCOTE: Women: Stableford: A Long (32) 40. 

   HEIDELBERG: Stroke A: S Smith (9) 67. B: M Ivic (16) 69 cb. C: K Silfo (24) 69. 

   HEYFIELD: Stroke A/Medal: G Krutli (8) 72. B: I Darby (24) 73. A Scr: G Krutli 80. 

   HEYWOOD: Stableford White: A: S Hearps (14) 39. B: M Handreck (16) 29. 

   HIDDEN VALLEY: Stableford: A: M Holcombe (6) 37 cb. B: M Cillia (15) 40. C: W Gordon (25) 38 cb. 

   HILLTOP TATURA: Medley: Stableford: 2B Multi: D Carter (11) R Barca (24) 91. 

   HORSHAM: Stableford: 4B: M Dunlop (36) M Dunlop (8) 47. 

   HOWLONG: Women: Stableford: A: D Tyrell-Miller (17) 39. B: G Reid (25) 39. Men: A: M Kenna (10) 38 cb. B: M Orr (19) 42. C: W Smith (22) 41. 

   HUNTINGDALE: Par: A: T Clark (8) 2 up. B: C Silverii (13) 1 up cb. C: G Beilby (21) 1 up cb. Women: M Craigie (9) 2 up. 

   IVANHOE: Stableford: P Raftery (20) 30. Women: G Raftery (28) 34. 

   JUBILEE WANGARATTA: Stableford: A: J Moore (10) 38. B: G Hunt (16) 37. C: P Ellis (21) 39. Women: D Murphy (8) 35. 

   KERANG: Stableford: A Free (19) 41. Women: S Jenner (25) 35. 

   KEW: Medley: Stableford: P Karvelis (19) 44. Stroke: A: R Henshaw (8) 69. B: D Prior (18) 66. C: B Deith (20) 65. 

   KINGSTON HEATH: Stroke: Medal of Medallists: M Hirons (7) 76. Medal: R Appleby (11) 69. B: T Pennycuick (17) 72 cb. A Scr: A Reeves (2) 75. Medal Jan: A Claney (3) . 

   KOORINGAL: Men: Par: A: P Thompson (5) 6 up. B: J Lapinid (10) 2 up. C: R Buchan (18) 2 up. D: P Grey (23) 3 up. Women: K Simpson (16) 1 down. 

   KYABRAM PARKLAND: Stableford: A: W Ferguson (10) 36. B: J Miller (16) 37. C: G Forbes (22) 34. Women: A: L McLean (19) 32. B: T Wooton Jones (21) 25. 

   KYABRAM VALLEY VIEW: Stableford: A: B Murray (19) 37. B: A Hausler (23) 34. Women: J McHale (20) 31. 

   KYNETON: Stableford: J Coley (16) 42. Women: G Dalton (18) 32. 

   LAKES ENTRANCE: Stableford: B: D Murrell (14) 41. A: R Sperring (12) 36. C: G Preston (25) 38. 

   LAKESIDE at Albert Park: Mxd: Stableford: A: C Smith (10) 41. B: G Gregors (18) 40. C: J Lovell (23) 38. T Noah (29) 30. 

   LATROBE: Medley: Stroke: Hcp: A: S O'Connell (8) 66. B: G Pratt (13) 67. C: T Owens (23) 69. 

   LONSDALE: Stableford: A: B Obst (22) 37. J Nicholson (7) 40. B: B Fogarty (21) 42. C: R Barling (35) 36. 

   MAFFRA: Stroke: Medal: A: B Moyle (3) 69. B: R Toma (14) 74. C: G Simpson (23) 73. 

   MANSFIELD: Women: Stroke: D Comerford (20) 76. Men: Stroke White: Div 1: B St. Anne (4) 68. 

   MARYBOROUGH: Men: Stroke: A: D Nalder (3) 72 cb. B: P Cameron (13) 67. C: G Sheridan (18) 69. Women: Stableford: A: A Strain (16) 30. B: S Smithwick (40) 32. 

   MEDWAY: Stableford: Trophy: A: C Tripodi (12) 41. B: S Thompson (15) 41. C: V Margariti (19) 39 cb. 

   MELBOURNE AIRPORT: Stableford: 4B: K Buhagiar (26) G Buhagiar (36) 48. 

   METROPOLITAN: Men: Stableford White: A: C Falconer (2) 40. B: P Andrews (15) 40. C: G Syme (21) 40. 

   MILDURA: Women: Stableford: J Mierswa (21) 29. Men: A: D Ralph (12) 37. B: P Cottrell (24) 40. 

   MIRBOO NORTH: Mxd: Stroke: Foursome: J Kus (15) S Hughes (31) 68. Stableford: A: S Mills (12) 37. B: R Robbins (21) 42. 

   MOE: Stroke: Ambrose: A De Vent (6) D Robinson (29) S Cunningham (18) 621/6. 

   MOONAH LINKS: Men: Par Legends: White: A: T McDonald (7) 1 up cb. Par: B: J Brock (14) 2 up. Women: S Semmens (3) 3 down. Mxd: Stableford: Open: G Harvey (16) 38. 

   MOOROOPNA: Stroke: A: M Etuale-Ausage (5) 71. B: S Gledhill (15) 70. C: P Rikys (21) 67. Women: H Kiss (26) 70. 

   MORNINGTON: Stroke: A: J Marconi (9) 67. B: M Bendle (15) 68. C: N Webster (26) 69. 

   MORWELL: Men: Stableford: A: S Anderson (7) 43. B: R Mayo (17) 41. 

   MT DERRIMUT: Mxd: Stableford: A: G Andoniadis (5) 39. B: S Bouakeo (13) 41. C: R Szymanski (22) 37. 

   MT MACEDON: Stableford: 4B: J Rowley (28) M Hoiles (21) 48. 

   MURRAY DOWNS: Stroke: A Lolicato (34) 70. A: M Leman (8) 73. B: M Douglass (15) 72. C: M Kiley (17) 73. D: W Sier (25) 69. Women: Stableford: N Everett (23) 35. 

   MYRTLEFORD: Stableford: A/Medal: I Giovannoni (16) 40. B: I Vonarx (19) 39. 

   NEANGAR PARK: Men: Stableford: 4B: A: D McCann (13) J Rowe (21) 50. 

   NHILL: Stableford: A: D Ryan (6) 39. B: A Taylor (17) 38. Women: R Bound (34) 35. 

   NORTHERN: Stableford: A: B Roberts (8) 39. B: A Neville (10) 40. C: M Gregory (24) 43. 

   NUMURKAH: Men: Stableford Hcp: White: A: G Sprunt (14) 41. B Scr: L Robertson (21) 38. Women: Stableford: B Hutchins (15) 37. 

   OAKLEIGH: Men: Stableford: 4B: M Bishop (13) R Thompson (21) 67. Mxd: 2B Agg: B McGrath (28) Z Kalocai (15) 75. 

   OLINDA at Cardinia Beaconhills: Stableford: P Jones (25) 36. Stroke: Matchplay: G Collier bt L Hermann 3-1. G O'Brien bt J Scott 6-4. B Camm bt M Wiltshire 3-2. K Day bt J Smith 4-2. 

   ORBOST: Mxd: Stableford: M Glenister (18) 41. 

   PARKLANDS: Mxd: Stroke: Canadian Foursome: A Hitchcock (21.5) 62.5. K Hitchcock (21.5) 62.5. 

   PATTERSON RIVER: Men: Stableford: A: S Dewhurst (9) 36. B: B McCracken (14) 38. C: J Lomax (26) 38. Women: J Maggs (16) 28. 

   PENINSULA KINGSWOOD: Men: Stableford: Peninsula North: A: L Woodgate (11) 33. B: F Sruk (20) 30. C: R Doll (28) 35. Women: A Blencowe (15) 26. Men: Peninsula South: A: B Bywater (17) 35 cb. B: D Cugley (32) 37. 

   PHILLIP ISLAND: Women: Stableford: F Morris (11) 30. Men: A: G Holbrook (11) 35. B: R Young (18) 37. C: J McCaffrey (32) 38. 

   PORTLAND: Men: Stroke: A: A Caine (2) 69. B: A McMillan (13) 66. C: S Lavakeiho (25) 71. Women: S Stewart (7) 72 cb. 

   PORTSEA: Par: A: A Colliver (9) 1 down. B: P Kerin (12) 1 up. K Cummings (36) sq. Par Gold: D Matthews (28) 3 down. Women: Par: L Rollnik (21) 3 down. 

   RAAF WILLIAMS: Mxd: Stableford: A: P Athanasiou (14) 37. B: S Findlay (17) 38. C: R Worthey (22) 35. 

   RACV CAPE SCHANCK: Mxd: Stableford: A: S Maddaford (7) 34. B: J Ratcliffe (21) 34. 

   RANFURLIE: Men: Stroke Black: A: J Vance (11) 67. B: C Strobel (16) 70. C: A White (32) 74. 

   RICH RIVER: Women: Stroke: East: N King (24) 77. Men: Stroke Medal Feb: Black: A: S Tonkin (12) 71 cb. A Scr: B Christie (2) 76. B: B Malone (16) 70. B Scr: M Gunther (15) 90 cb. C: P Bawden (21) 72. C Scr: G Cheong (20) 95 cb. 

   RINGWOOD: Stroke: A: D Walton (10) 66. B: B Canet (16) 64. C: R Turner (19) 66. D: W Barnes (25) 69. Women: K Kennett (18) 71. 

   RIVERSDALE: Men: Stroke: A: M Scheele (9) 68. B: D James (14) 69 cb. C: T Golds (26) 69. Stableford: R Sully (24) 38. 

   RIVERSIDE ESSENDON: Women: Stroke: D Davis (25) 35. 

   ROMSEY: Men: Stroke: S Wright (11) 70. 

   ROSANNA: Stableford: A: R O'Donnell (11) 41. B: D Harwood (17) 38. C: S Skiba (33) 39. 

   ROSEBUD COUNTRY: Stroke: South: A: T Callaghan (10) 71 cb. B: V Jugowitz (13) 71. C: G McGough (31) 66. Stableford: North: J Lonie (14) 38. Women: Stroke: Medal: South: S Ashton (14) 77 cb. 

   ROSSDALE: Men: Stableford: A: T Wood (5) 41. B: G Virgona (17) 39 cb. C: S Dwyer (27) 40. Women: C Fraser (26) 35. 

   ROYAL MELBOURNE: Par: West: A: M Walter (9) sq. B: R Yelland (17) 4 up. C: A Demetriou (20) 1 up. Women: East: A Field (26) 2 down. 

   SALE: Stroke: Medal: W Brownlee (17) 67. Women: Medal: L Foreman (13) 76. 

   SANDHURST: Men: Stableford: North: A: G Spence (4) 35. B: S Taylor (13) 40. Women: Champions: A Hannam-Lewis (36) 35. Men: A Jenke (13) 40. 

   SEYMOUR: Stableford: P Niebling (12) 41. Women: 9-hole: P Britton (13) 19. 

   SHEPPARTON: Stableford: A: M Georgiou (4) 38 cb. B: L McLeod (16) 45. C: B Poulton (27) 41. Women: A: A McLeod (38) 38. 

   SORRENTO: Women: Stableford: S Clifford (25) 35. Men: A: G Murden (14) 36 cb. B: D Eagle (26) 39. 

   SOUTH PINES: Stableford: Div 1: C Edwards (12) 33 cb. Div 2: T Marslen (22) 40 cb. 

   SOUTHERN: Stableford: A: A Sherri (7) 41. B: P McFarlane (15) 43. Stroke: Ambrose: J Higginbotham (8.375) B Townsend D Torgerson T Vallence 54.625. 

   SPRING PARK: Mxd: Stableford: P Frisken (20) 39. 

   SPRING VALLEY: Par: A: M Riach (13) 4 up. B: J Kreymborg (19) 6 up. A: M Stevens (13) 4 up. B: B Moresi (24) 2 up. Men: Stroke: R Loft (3) 70. Stroke White: B Gust (23) 70. 

   ST ANDREWS BEACH: Mxd: Stableford: K McLaine (15) 36. 

   STRATHALLAN: Mxd: Stableford: G Goodwin (17) 42. 

   TARRAWINGEE: Mxd: Stableford: Team Agg: P Farquhar (20) A Simmons (32) 61. 

   THE DUNES: Stableford: The Dunes: A: D Matthew (9) 32. B: B Fox (23) 30. Women: Par: M Niel (43) 8 down cb. 

   THE HERITAGE: Stableford: St John: A: G Robertson (8) 38. B: A Winter (12) 37. C: S Jiang (29) 35. 4B: Henley: A Wood (19) D Walker (13) 44. 

   THE NATIONAL: Medley: Stableford: Long Island: T Carroll (18) 39. 

   THE SANDS TORQUAY: Stableford: A: T Walerys (10) 36. B: S Finnigan (12) 38 cb. C: B Trethowan (28) 35. Women: N Bray (37) 31. 

   TIRHATUAN: Stroke: A: T Esplin (9) 68. B: T Boersma (20) 69. C: A Bouwmeester (24) 68. 

   TORQUAY: Stableford: A: D Stevenson (9) 42. B: J Moran (13) 39. C: E Morris (16) 37. D: H Kelly (26) 39. Women: K Potter (28) 35. Resort: R Hedley (27) 39. Visitor: S Hopwood (20) 39. 

   TRAFALGAR: Stableford: A: N Cornish (12) 40. B: A Kerekes (27) 39. 

   TRARALGON: Stroke: Medal: Z Gray (14) 66. Scr: G Hayes 75. A: N Arnett (10) 69. B: Z Gray (14) 66. C: L Pino (17) 67. D: A Hannon (33) 69. Medal Jan: M Warne (13) 75. Women: I Prowd (18) 72. 

   TRENTHAM: Mxd: Par: A: G Middleton (12) 3 up. B: J Coyle (20) 3 up. C: J Conway (21) 5 up. 

   VICTORIA: Stableford: A: D Laurence (8) 41. B: F Field (14) 45. C: J Davis (27) 50. 

   WANGARATTA: Stroke: C'ship: A: G Burns (15) 67 cb. B: L Miller (18) 70. 

   WARRACKNABEAL: Stableford: A: D Gunn (11) 36. B: D Picken (21) 40. 

   WARRAGUL: Stableford: A: P Hojnacki (12) 43. B: P Nathan (20) 39. Women: M McNulty (28) 34. 

   WATERFORD VALLEY: Stroke: A: P Forsyth (9) 72 cb. B: G Bell (18) 70. C: B Farrelly (20) 73. 

   WERRIBEE PARK: Par: A: C Moore (9) 2 up. B: C Farricello (12) 5 up. C: R Murray (18) 2 up. D: M Kalista (20) 4 up. Women: C Farricello (29) 1 down. 

   WHITTLESEA: Stroke: A: C Fredricksen (10) 74. B: S Taylor (13) 70. C: A Pritchard (29) 65. 

   WODONGA: Stableford: A: T Cundy (4) 41. B: J Bone (11) 43. C: G Day (29) 46. 

   WONTHAGGI: Stableford: S Williams (22) 35. 

   WOODLANDS: Stroke: A: T Molinaro (7) 70. B: J Tetau (10) 68. C: D Beattie (18) 72. D: M Lewis (19) 36. Women: M Itschert (19) 74. 

   WOORAYL: Stableford: 4B: C Gourlay (9) R Sullivan (19) 45. 

   YARRA PARK: Stableford: D Harvey (28) 38. Women: S Ryder (18) 36. 

   YARRA VALLEY: Mxd: Stableford: S Robertson (19) 40. L Killeen (25) 35. 

   YARRA VIEW: Stableford: A: J Fensling Junior (18) 39. B: M Harris (29) 36. 

   YARRA YARRA: Stableford: A: R Draper (10) 34. B: D Urban (13) 37. C: D Mclaren (19) 46. D: T Brand (23) 42. Stableford Yellow: D Bowen (22) 35. Women: Stableford: Y Fell (21) 35. 

   YARRAM: Stableford: A: G Underwood (11) 38 cb. B: G Jenkins (19) 36. C: M Zappelli (29) 31. 

   YARRAWONGA MULWALA: Stableford: 4B: Lake: T Peacock (18) C Wood (32) 49. Murray: A Skewes (13) N Page (9) 48. Women: Lake: A: L Smeaton (22) 38. B: C Edwards (28) 35. 

19 August 2019
Andrew Newbold is the new chairman of Golf Australia. Read more
19 August 2019
There was a series of clutch performances around the globe from our touring Aussie pros, but none more impressive than the incredible return of ... Read more
Inside The Ropes
19 August 2019
ELSTERNWICK PARK at Brighton: Men: Stableford: R Joseph (17) 33. more
19 August 2019
BRIGHTON LAKES: Par: 2B: V Vararutsupagul (10) S Kobkuea (11) 10 up. A: V Vararutsupagul (10) 6 up. B: S Halim (19) 4 up. C: E Hamilton (25) 4 up. more
Golf Australia