Golf Australia

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

17 May 2017
YARRA YARRA: Men: Stableford White: P Culley (20) 40 cb. Yellow: G McLeod (24) 36. Women: K Baker (25) 39. Read more
17 May 2017
ASQUITH: Women: Stroke: Foursome C'ship: Div 1: J Bezuidenhout (14) A Lee (19) 72.5. Div 2: D Geddes (23) J Gallmann (16) 77.5. Div 3: Y Himei (33) J ... Read more
17 May 2017
ALBANY: Women Open Day: M Wilson A Tobiassen 45, R Souness M Schroder 43, B Pearce A Moir 42, C Randall S Hyde 41, J Munday M Davy 41. Scr: L Taylor ... Read more
17 May 2017
REDLAND BAY: DSR 72 Women Stableford A: M Aaskov 35 K Clarke 33 cb. B: A Smith 42 O Bell 35. C: S Burgess 36 J Swift 35. NTP: R Eagleton (4th). A ... Read more
17 May 2017
KOOYONGA: Women Foursome: S Hammer B Moore 75, S Jarvis S Robinson 77, W Monfries W Mann 77.5, H Moore A Brown 77.5. 9-hole Stableford: M McLeay 24. Read more
16 May 2017
BOX HILL: Veteran: Par Yellow: L White (28) 10 up. Read more
16 May 2017
WOOLOOWARE: Veteran: Stableford: A: R Maunder (12) 42. B: N Robertson (20) 41. C: P Smit (33) 44. Read more
16 May 2017
NORTH LAKES: Women Stableford Div 1: J Arnott (Keperra 22) 40, W O'Connell (Wantima 6) 38. Div 2: D Love (Keperra 25) 33, A Naismith (Nudgee 24) 31. ... Read more
16 May 2017
HICKORY: Women Matchplay: North Adellaide d Blackwood 4-1, Westward Ho d The Vine 4-1, Mt Osmond d Flagstaff Hill 3-2, West Lakes d Grange 3-2. Read more
15 May 2017
ARDROSSAN: 4B: N Edwards R Johnson 51, A Jacobs T Harbutt, J Benfield T Wheare 49, R Dickson D Errington 48, D Phillips G Meredith 46. Read more
15 May 2017
NORTH LAKES: Stableford A: M Brown (12) 40 R Flaherty (11) 39 M Benson (8) 38. B: D Filian (18) 39 S Toon (18) 37 R Pattison (16) 36. C: K Dry (23) ... Read more
15 May 2017
AMSTEL: Stableford: Ranfurlie: A/Medal: G Visscher (14) 38. B: M Wood (27) 34. Women: Medal: V Urmston (26) 34. Read more
15 May 2017
ASQUITH: Mxd: Stableford: Div 1: C Kim (14) 40 cb. Div 2: T Hill (22) 43 cb. E Chang (27) 35. Read more
15 May 2017
SERPENTINE & DISTRICTS: Men Par: R Brown P Rodger 4 up G Wholagan F Cox 3 up V Kemp J Sweetman K Pollock D Wilson G Little 2 up. Read more
14 May 2017
ALEXANDRA: Men: Stableford: A: A Kirkpatrick (17) 35. B: R Lees (19) 35. Women: S Greatorex (18) 39. Read more
14 May 2017
GUNGAHLIN LAKES: Medley Stableford: A: G Norton 39 B James 38 J Muir 38. B: T Savage 39 P Bertilsson 37 B Lofthouse 37. Read more
14 May 2017
HARTFIELD: Stableford: D Byham 42 T Kinnane 41 P Myhill 39 I Farrall 39 R Edmeades 37 C White 37 S Dudfield 37 B Jarvie 37 Read more
12 May 2017
HARTFIELD: Stableford: M Hoy 33 J Millington 32 V Shopland 32 V Sloss 31 K Hall 30 M Dunsmore 28 A Kok 28 R Holmes 27 Read more
12 May 2017
NORTH LAKES: Stableford: K Widdowson (25) 41 S Fredericks (5) 38 S Wallis (The Glades 9) 37. Read more
12 May 2017
KOOYONGA: Women C'ship: A/Plate: C Flynn d S Hammer 4-2. Bronze Cup: P Oxenham d L Bowler at 28th. B/Plate: A Fleming d M Foley 6-5. C/Salver: B ... Read more
Inside The Ropes
Golf Australia